Galaxybike.cz - motorky, čtyřkolky, enduro, atv, dirtbike, streetbike

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).

Prodávající:
Josef Hort
Mánesova 1888/57
466 02 Jablonec nad Nisou
Tel.: 603 828 524, 731 105 956
e-mail:info@galaxybike.cz


Kupující:
Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

II. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí, či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

III. Otevírací doba

Internetový obchod na adrese galaxybike.cz je přístupný Nonstop, 24 hodin denně.

IV. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Objednávat zboží je možno na Internetu po provedení registrace kupujícího do systému. Kupující provádí registraci pouze poprvé, při dalších nákupech již využívá svého registrovaného účtu.

Přijaté objednávky jsou závazné.

V. Dopravné a balné

Cena za dopravu se může měnit podle velikosti zásilky, její váhy a poskytovatele přepravy.

VI. Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit všechny náležitosti odstoupení od smlouvy.

VII. Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží. Zboží je v e-shopu rozděleno podle kategorií a podle možného použití.

VII. Platební podmínky

Cenu za objednané zboží je možné zaplatit na dobírku při převzetí zboží dopravcem, nebo po dohodě lze uhradit cenu za zboží formou předfaktury.

IX. Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem nebo telefonicky.

X. Záruční podmínky

Záruční doba je u nabízeného zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Další záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího a v ČR platnými předpisy.

XI. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 4. 2009 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

[ Zpět ]